Konto 360°

Wszechstronna odpowiedź na Twoje potrzeby finansowe

Chcesz zyskać 360 zł?

Otwórz Konto 360° i zyskaj nawet 360 zł premii!

To proste:

 1. Otwórz Konto 360°
 2. Aktywuj aplikację mobilną
 3. Korzystaj z konta i zyskaj premię

Płać kartą do konta i BLIKIEM i odbierz do 60 zł premii miesięcznie przez 6 miesięcy – to nawet 360 zł dla Ciebie!

Jak to działa? Po prostu otrzymujesz premię 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) oraz 5% płatności BLIKIEM (do 30 zł miesięcznie).

Chcesz zdobyć nawet 360 zł? Nic prostszego. Wystarczy otworzyć Konto 360°, zacząć korzystać z aplikacji mobilnej i płacić kartą do konta lub BLIKIEM. W przypadku Konta 360° wymagane są także wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1 000 zł.

Szczegóły promocji dostępne w Regulaminie Promocji Zyskaj 360 zł - 5 edycja.

Konta w promocji możesz otworzyć do 30.06.2017 r.

O koncie

Konto za darmo, dostępne 24/7

0zł

za prowadzenie konta

0zł

za kartę do konta

0zł

za wypłaty z bankomatów

0zł

za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0zł

za przelewy na e-mail lub telefon

0zł

za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

Zwolnienie z opłat za Konto 360°, kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium SA. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Do Konta 360°oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny”, bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia tego konta. Przez 6 miesięcy możliwy jest zwrot 2% płatności kartą do Konta 360° (do 30 zł/mies.) oraz 5% płatności BLIKIEM (do 30 zł/mies.) pod warunkiem zalogowania się do aplikacji mobilnej oraz zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do Konta 360°/BLIKIEM w danym miesiącu. Promocja dot. osób pełnoletnich, które od 29.02.2016 r. do 25.02.2017 r. nie posiadały w Banku ROR lub Konta Technicznego i do 30.06.2017 r. otworzą Konto 360° z kartą do tego konta, wyrażą zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych oraz spełnią inne warunki określone w Regulaminie Promocji ,,Zyskaj 360 zł” - 5 edycja. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w Cenniku usług, Cenniku usług – prowizje i opłaty, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, Regulaminie Promocji „Zyskaj 360 zł” – 5 edycja, Regulaminie Oferty oraz Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Karcie Produktu „Pakiet Bardzo Pomocny”, dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bankmillennium.pl

Aplikacja Mobilna

Zaletą aplikacji Banku Millennium jest możliwość błyskawicznego logowania odciskiem palca lub PIN-em. Nasza aplikacja to również skróty (tzw. widgety), które umożliwią Ci natychmiastowe sprawdzenie stanu konta bez logowania. Dzięki aplikacji, nie będziesz już musiał szukać w portfelu karty – bez problemu zapłacisz i wypłacisz pieniądze BLIKIEM.

 • Szybki pogląd salda bez logowania
 • Szybki przelew
 • BLIK - Płać i wypłacaj BLIKIEM
 • Zarządzanie produktami

 

 

Pakiet Bardzo Pomocny

Pomoc domowa

w razie zdarzenia losowego m.in. interwencja hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz naprawa sprzętu AGD/RTV/PC

Pomoc medyczna

w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, m.in. wizyta domowa lekarza i pielęgniarki

Pomoc IT

m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu, zakupu urządzenia w razie kradzieży, całodobowego dostępu do infolinii
Wybierając Konto 360° z opcjonalnym ubezpieczeniem Pakiet Bardzo Pomocny, przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta możesz bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców. Możesz skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

Jak otworzyć

Jeżeli nie jesteś naszym klientem najszybciej otworzysz konto składając wniosek przez internet. Wypełnij krótki wniosek i wybierz sposób aktywacji konta

Wizyta kuriera

Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta.

 1. Potwierdź dane
 2. Podpisz umowę
 3. Zaloguj się do Millenetu

Wizyta w oddziale

Jeśli chcesz otworzyć konto osobiście.

 1. Spotkaj się z nami
 2. Zaloguj się do Millenetu